Infolinia: 572 367 889

O Nas

W Rotate It wierzymy, że to właśnie koła są elementem, który pozwala Twojemu samochodowi stać się unikalnym. Dlatego zaopatrujemy nasz sklep w felgi i opony różnych marek, które cechuje najlepszy design i najwyższa jakość wykonania. Chcemy, aby nasi klienci znaleźli wzór, który pozwoli dopełnić wygląd ich samochodu. Dlatego towarzyszymy im na każdym etapie tej podróży.

Nasza historia sięga czasów dętek w standardzie i nacinania bieżnika w oponach. Od ponad 20 lat pomagamy okolicznym klientom w doborze felg i opon. Naturalnie, spowodowało to fascynację najbardziej ekscytującym tematem w branży-dobrymi felgami. To właśnie widok nowych, unikalnych wzorów zawsze powoduje u nas szybsze bicie serc. W pewnym momencie zadaliśmy sobie jednak pytanie, dlaczego tylko lokalni klienci mają się cieszyć z nowych, błyszczących i jeszcze ciepłych zestawów nowiutkich kół do samochodów? Tak też zrodziła się koncepcja Rotate It.

Stopniowo nasza oferta powiększała się o nowe produkty, które pozwalały naszym klientom stworzyć unikatowy wygląd samochodu. Jako wieloletni wulkanizatorzy najbardziej cieszymy się, mogąc złożyć dla klienta napompowane, idealnie wyważone i gotowe do wkręcenia na samochód koła i dostarczać je klientom pod same drzwi. Nasza wieloletnia praca doprowadziła nas właśnie do tego miejsca - do Rotate It.
 

Felgi samochodowe Felgi samochodowe Felgi samochodowe   Felgi samochodowe Felgi samochodowe

Wróć do strony głównej

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.