Infolinia: 572 367 889

Montaż

Jako jedyny serwis na Śląsku oferujemy zmontowanie zestawu przy zakupie felg i opon. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z naszych usług. Naszym priorytetem jest Państwa bezpieczeństwo, dlatego inwestujemy w najlepszy sprzęt dostępny na rynku.

Dysponujemy (jako nieliczni) wyważarką diagnostyczną Hunter Road Force Elite®, która jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń tego typu na świecie. Dzięki temu możemy wykonać na miejscu test drogowy opony, a także jeszcze szybciej przeprowadzić proces wyważania. Warto dodać, że czołowi producenci na świecie korzystają z posiadanego przez nas urządzenia do rozpatrywania reklamacji klientów. Jeśli więc nie są Państwo pewni, czy reklamacja opon zostanie uznana – zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu w celu weryfikacji. Zaoszczędzą w ten sposób Państwo czas i pieniądze.

Zobacz, jak działa nasz sprzęt:

Na miejscu dysponujemy w pełni wyposażonymi stanowiskami montażowymi, spełniającymi najwyższe standardy jakości. W naszym serwisie wymieniamy i montujemy opony do takich pojazdów, jak:

- samochody osobowe do 22"

- samochody dostawcze

- motocykle (także terenowe z tzw. "musami")

- pojazdy rolnicze i wózki widłowe

Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami, które mogą okazać się pomocne przy wyborze odpowiednich opon i felg.

Wymiana opon i felg jest wykonywana między innymi dla mieszkańców miast takich jak - Rybnik, Mikołów, Gliwice, Katowice, Żory, Tychy, Orzesze, Ruda Śląska, Pszczyna, Wodzisław Śląski.

Wróć do strony głównej

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.